• Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark
  • Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark
  • Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark

Birlik Yapı A.Ş yeniliklere ve değişime açık, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, yaratıcı ve girişimci bireyler kazandırmak ve tüm çalışanlarının gurur duyacakları kuruluşu oluşturmakla beraber, uzun vadeli yatırım yapan, kullanıcıların kendilerini özel hissettiği, yaşamlarını rahat ve huzur içersinde geçirecekleri modern ve yüksek teknolojiye sahip konutlar inşaa etmek arzusuyla hareket eden bir şirket olma amacındadır.

 

    Çalıştığı kurumun gelecek planları ile kendi kariyer rotasını bütünleştiren, şirket hedefleri ile kişisel hedefleri aynı paydada buluşturan, yaptığı işlerle şirkete katma değer yaratan çalışanlardan oluşan büyük bir topluluk yaratmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.

 

     Birlik Yapı A.Ş, personel seçimindeki titizliği sayesinde topluluğun genişleyen yapısına uygun yetenekli kadrosunu oluşturmuş, insan kaynaklarının en etkin ve verimli biçimde kullanılması amacıyla  eğitimle desteklenmiş ve insana yapılan yatırımın bir şirketin en güçlü dayanağı olduğunu görmüştür.

BEYSUPARK

Yaklaşık 232.000 m2'lik bir alan üzerine kurulan Beysupark; Yamaçevler, Villalar ve Çokkatlılar olmak üzere toplam 559 konuttan oluşmaktadır. Ankara'nın en büyük ve prestijli konut projelerinden biri olup alıcıların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Şehirden uzak küçük bir şehir mantığıyla faaliyete geçen Beysupark'ın konutlarında estetik, konfor ve işlevsellik ön planda tutulmuş, sosyal aktivite ve alanlar da ihtiyaçlara göre projeye dahil edilmiştir.

 

Bazı Konut Tiplerimiz

İletişim

image +90 (312) 225-12-70
+90 (312) 225-12-69
 

image Angora Caddesi no 209
06680 Beysupark
Çayyolu – ANKARA

image Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.