• Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark
  • Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark
  • Beysupark
    Yeni Yaşam Şehri... Beysupark

1960 yılında Mehmet Kahraman tarafından temeli atılan Birlik Yapı; 1984 yılında şirket kimliği ile büyüme yolundaki ilk adımını atmıştır. Yeni binyıla ise kamu kurum ve kuruluşlarının pek çok taahhütlü işini başarı ile tamamlayarak Birlik Şirketler Topluluğu olarak girmiştir.

 

2001 yılında temelleri atılan Beysupark, Birlik Yapı'nın Prestij konut projesidir.

 

Yaklaşık 232.000 m2'lik bir alan üzerine kurulan Beysupark; Yamaçevler, Villalar ve Çokkatlılar olmak üzere toplam 559 konuttan oluşmaktadır. Ankara'nın en büyük ve prestijli konut ptojelerinden biri olup alıcıların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Şehirden uzak küçük bir şehir mantığıyla faaliyete geçen Beysupark'ın konutlarında estetik, konfor ve işlevsellik ön planda tutulmuş, sosyal aktivite ve alanlar da ihtiyaçlara göre projeye dahil edilmiştir.

 

Gerek panoraması, gerek mimarisi ve peyzajı, gerekse özel tasarlanan kullanım alanlarıyla Beysupark; elit bir yaşamın kapılarını açmaktadır. Beysupark, şehir stresinden uzak, nezih bir atmosferde, yaşamın her alanında "özel" olduğunu hissetmek isteyenlere yönelik bir yaşam projesidir.

 

Birlik Yapı A.Ş. güvencesiyle inşa edilen konutlarda birinci sınıf işçilik ve 5 yıl garantili, en kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Konvansiyonell kalıp sistemi ile oluşturulan depremem dayanıklı konutlar, sahibine üst düzey güvenlikte bir yaşam sunmaktadır. Beysupark'ta sosyal faaliyetler ve  ticari alanlar için 24.000 m2'lik bir alan ayrılmıştır. Spor ve sağlıklı yaşam adına pek çok alternatifin yer aldığı kulübümüzde teraslı kapalı yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol sahaları, squash salonları, hamam, hidromasaj kürlerinin uygulandığı bölümler, fitness center ile Plates Spa ve anti-aging üniteleri yer almaktadır. Üstelik tüm bu sosyal olanaklar, ev sahiplerine çok özel koşullarla sunulmaktadır.

 

Sinema salonu, kafe ve restoranlar, mağazalar ve süpermarketin yer aldığı alışveriş merkezinde hem ihtiyaçlarınızı giderebilir, hem de keyifli  zamanlar geçirebilirisiniz.

BEYSUPARK

Yaklaşık 232.000 m2'lik bir alan üzerine kurulan Beysupark; Yamaçevler, Villalar ve Çokkatlılar olmak üzere toplam 559 konuttan oluşmaktadır. Ankara'nın en büyük ve prestijli konut projelerinden biri olup alıcıların beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak biçimde tasarlanmıştır. Şehirden uzak küçük bir şehir mantığıyla faaliyete geçen Beysupark'ın konutlarında estetik, konfor ve işlevsellik ön planda tutulmuş, sosyal aktivite ve alanlar da ihtiyaçlara göre projeye dahil edilmiştir.

 

Bazı Konut Tiplerimiz

İletişim

image +90 (312) 225-12-70
+90 (312) 225-12-69
 

image Angora Caddesi no 209
06680 Beysupark
Çayyolu – ANKARA

image Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.